| ImpOssibleTooForgeT a întrebat:

Buna :*
Voi ce parere aveti de parul spic? Daca imi fac parul asa la liceu in clasa a 10-a, are ceva? Mai este la moda?
Nu prea am vazut in liceu fete cu parul spic...si de aceea intreb. Astept raspunsuri :*
Funda.

3 răspunsuri:
| ImpOssibleTooForgeT explică:

...mersi
nu prea m-ai ajutat big grin

| AliceIDK a răspuns:

NU iti fa parul spic! Pentru clasa a zecea, prinde-ti parul intr-o coada de cal sau lasati-l liber. Parerea mea!

| Dorina9 a răspuns:

Dc nu? sigur k merge,in primul rand nu prea ai mai vz pentru ca multa lume nu stie s fac parul spic, de ex eu nu stiu, dar mi-l face o pr si crede-ma k lumea din jur e uimitatongue...(sunt cls a -12-atongue ):*:*:*