| andreeapitaioana a întrebat:

voua ce culori va plac? Cel care are niste culori preferate ca ale mele dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ioana_7606 a răspuns:

Alb, negru, violetul in special happy rozul mai putin, si galbenul.

15 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Mie negru imi place big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MeGustaaa a răspuns:

Mov albastru metalic lila negru culori metalice si culori pale

| DaDuSH a răspuns:

Mie imi place albastru, dar imi place si cyan-roz, rozu-albastru, verde-galben :X

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Mie imi place f mult portocaliu apoi rosu si mov.cam atat...

| KikiRiki98 a răspuns:

Rosu,mov,albastru,verde

| kqwjy a răspuns:

Hei:*
mie una. imi plac culorile tari,vii. Rosu,albastru,Orange,galben, roz.
dar imi plac si culorile pale. alb, crem. thinking

| Mоиica a răspuns:

Verde,mov si turcoaz. happy

| Lummy a răspuns:

Alb, rosu si bleu :XX:X le ador

| Lummy a răspuns:

Alb,rosu si bleu :X:X le ador

| rlkaa a răspuns:

Negru, albastru, verde

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Roz,mov,albastru.

| bella98 a răspuns:

Mov si rosu...

| ErikaAlexandra a răspuns:

albastru,roz,mov,rosu, negru, alb... happy big grinwinking in general cam toate fundita?

| crysuuu009 a răspuns:

Roz,negru,gri,mov...big grin