| lylo a întrebat:

Voua ce va place si ce nu va place la meseria de politist? Funda

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Toti prostii sunt politisti, inteligentii sunt procurori, chestori happy
e bine sa fii politist ca :
1.sunt bancuri cu tine
2.primesti spaga
3.esti un mascarici fara putere legiuitoare (Daca asa zice nenea xulescu din parlament asa trebuie sa se faca).
4.multi nu au ce cauta nici pe Pamant

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai bine de jumătate dintre polițiști nu au ce căuta în sistem, pur și simplu sunt rătăciți!
Pa, pa.

| AleandraIleana98 a răspuns:

E o meserie frumoasa dar nu toata lume poate sa o practice. Orice meserie e frumoasa daca iti place

| BloodPrison a răspuns:

Imi place ca este o meserie bine platita si respecatata, dar nu imi place uniforma (prea masculina.eu sunt fata)