| Izz a întrebat:

vreau sa aflu si eu la ce se da teza in clasa a 8 a?

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Mate, romana, istorie/geogra happy eu maine am la istorie asa ca tineti-mi pumnii big grin Funda?

8 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Romana, Matematica si Istorie sau Geografie...

| SensiBlu a răspuns:

Matematica, Romana si Geografie sau Istorie(asta e alegerea poti sa dai la geografie sau poti sa dai la istorie depinde ce iti place tie)

| asdfqw a răspuns:

La lb. romana, matematica si ramane la alegerea elevului daca vrea sa dea teza la geografie sau istorie.

Răspuns utilizator avertizat
| florrymiha a răspuns:

Tezele alea nationale se dau la mate si romana iar teze normale se dau la romana mate si geografie sau istorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La romana mate si geogra sau istorie la alegere

| Catti a răspuns:

La romana si matematica obligatoriu si la alegere dintre geografie si istoriewinkinglove struck

| IoanaNrmh a răspuns:

La romana si matematica.happy