| Larisaaaa a întrebat:

Vreau sa fac o poza pentru un prieten pe care-l plac. Ma gandeam ca scriu ceva, ca o scrisoare/mesaj. Dar nu stiu cum sa incep, despre ce sa scriu. Sa aiba ca subiect faptul` ca il plac. big grin

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| xesusn a răspuns:

Ai grija sa stii daca sentimentul e reciproc ca altfel ai putea sa te faci de ras.
Mesajul ar suna:Eu vrea sa fiu a ta, dar tu ai vrea sa fiu al meu?

| Larisaaaa explică (pentru xesusn):

Da, sentimentul este reciproc.
Multumesc :* Este dragut mesajul

| xesusn a răspuns (pentru Larisaaaa):

Cu placerewinking

| ImNotAfraidAnymore a răspuns:

Păi depinde... ar trebui să nu îţi fie ruşine, nu este ruşine să iubeşti. Eu sincer te-aş sfătui să vorbeşti faţă-n faţă să-i spui încet... intri în vorbă cu el şi după îl conduci încet spre acest subiect. happy Succes!