| marioanta a întrebat:

Buna vreau si eu codite africane stie cineva unde cat costa la un parcam pana la umeri sunt din bucuresti

1 răspuns:
| abcdefgh a răspuns:

Buna! Nu stiu unde ti ai putea face.Stiu doar ca acestea costa intre 40-100 lei. Eu te sfatuiesc sa nu iti faci pentru ca vei avea durer groaznice de cap.Si eu mi am facut cand am fost in Italia si nu am putut sta mai mult de 2 zile cu ele pentru ca mi se umflase fruntea de ziceai ca imi daduse cineva cu lemnu in frunte(parca eram un zombie) si ma durea groaznic!