| serjinioserjinio a întrebat:

Vreau si eu filmul transformers 3 :dark of the moon, dar peste tot il gasesc filmat de cineva care a fost la cinema deci nu este bine, nu se vede cum trebuie.Am inteles ca se vede bine pe un film format iso (DVD). De unde l-as putea lua?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu a aparut DVD sau R5 sau ceva de o calitate mai buna. Trebuie sa mai astepti cateva saptamani. Deocamdata numai CAM-uri vei gasi (adica versiuni filmate de cineva in cinematograf). Funda?