| Dutsa95 a întrebat:

Vreau si eu o metoda ca sa slabesc rapid. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| uzzi92 a răspuns:

10 kg in 5 luni... iti calculezi pe csid numarul de calorii de care ai nevoie pe zi, scazi din el 500, si nu faci exces cu dulciuri si alte bunataturi... pe mine m-a ajutat sa ma abtin si fumatul, dar nu recomand.

2 răspunsuri:
| denisa20 a răspuns:

Incerca sa eviti mancarurile grase.Fa sport cat mai mult. Dimineata mananca fructe.Iar seara inainte de culcare bea un ceai fierbinte. Combinatia sport si oo alimentatie echilibrata va da roade mereu.

| buzeduulci a răspuns:

Slabirea rapida nu este recomandata. ramai cu celulita, cu colacei, ti se distruge sistemul imunitar. se recomanda slabirea a 5 kg/luna. poti sedenta daca vrei sa slabesti mult dintr-o data. eu am patit-o cu un produs pentru slabire de 16 kg in 30 zile. am slabit doar 6. apoi am sedentat si am urmat cura normal. mai bine reduci dulciurile, poti manca o inghetata o data la saptamana, poti sa elimini mezelurile, grasimile animale. consuma salate. eu asa fac. iar cdaca vrei, fa si sport. [eu una nu il aplic] insa daca faci si sport, devii superba. fundita?