| PufyRea a întrebat:

Buna vreau si eu sa imi cumpar un telefon cu tach. Vreau sa fie mare ca display si as vrea neaparat sa aiba blitz si sa coste cam 500-600 de lei. Nu am idee despre telefoane e asta ve cer ajutorul. Dau funda.

2 răspunsuri:
| RoxanaCC a răspuns:

Samsung galaxy ace, Samsung galaxy gio, HTC wildfire s etc, lista poate continua
P.S:scrie si tu pe google-smartphone cu touchscreen pana in 600 lei si o sa iti apara n telefoane

| Cipri1993 a răspuns:

Vand eu un telefon bun Nokia cu tach and slide, 5 megapixeli camera, blitz, 2 bateri, husa, casti, incarcator... ad la id ciprianrauti vorbim mai multe