| EllysS_4019 a întrebat:

Buna:* vreau si eu sa imi fac un id nou. ceva idei?
ma numesc Claudia sau puteti sa folositi si Elly. dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Clawdya.ellyss, elly_c19, claudia_elly_ss, elly.claudia, claw_elly12, ellys. ellys, elly_s23, elly_cld, claudia. elly. love, elly_love_4_u, elly.bb, claudya_elly, elly_dya, dya. elly, elly4u, cl4ud14.3lly, elly1234c, miss_sunshine_elly, elly.star43, claudia. 3lly.4u, ellyclaudia, elly_claudia19...

2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Clau.ditza
elly.
kiss.Klau

| gfy a răspuns:

Claudia_praf2011. Scuza-mi impertinenta, dar sunteti formidabili cu intrebarile astea penibil happy