| x2gk9r a întrebat:

Buna…vreau un sfat
De fiecare data tot dupa un an mi se inchide contul de Instagram incat eu nu incalc nicio regula dar in fiecare an, am trimis emailuri de toate, si acum dimi ma trezesc ti sa dezactivat contul.
Cum pot face sa nu mai patesc asta sau o alta aplicatie mai sigura sa sa pot face conv sa fie numai intre noi nu cumva daca da raport sa ma afecteze

1 răspuns:
| Andreipho a răspuns:

Daca ti s-a dezactivat definit contul tau de Instagram, n-ai ce sa le faci. Am patit eu si mi s-a dezactivat definit contul meu fara motiv. Sunt multe cazuri. Se intampla si Facebook.