| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Zilele trecute un coleg mi-a facut o poza. Cum ar trebui sa procedez ca sa i se scada nota la purtare? Parintii mei iar diriginta nu vor sa ma ajute. Stiu ca daca o sa las asa o sa se tot continue.
PS: se poate trimite si online?
Mersi!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ți-a făcut o poză când erai pe wc, sau pentru ce să i se scadă nota la purtare?

Dacă ți-a făcut o poză când erai într-un spațiu public și nu o folosește în niciun fel care-ți aduce vreo atingere, care-i problema? Tu nu ai făcut niciodată o poză în care să apară un om care nu și-a dat acordul?

| sierra1 a răspuns:

"PS: se poate trimite si online?"

ce?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ce fel de poza?