| nazi111 a întrebat:

ahh nu stiu daca am pus intrebarea in categoria corecta, dar as vrea sa va intreb ceva : Daca pietricelele aromate pentru narghilea au facut contact cu apa, asa mai mult, mai sunt bune de utilizat?

4 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Aroma mai este acolo? se mai simte macar? daca nu atunci schimbale ( oricum daca au stat mult in apa clar nu vor avea cine stie ce aroma tare).

| nazi111 explică (pentru EneCristian):

Ahh as mai avea o intrebare... e vreo diferenta dintre carbunii pentru gratar si carbunii pentru narghilea?

| EneCristian a răspuns (pentru nazi111):

Logic aia pentru gratar sunt strict pentru asta nu folosi pe narghilea(* iti distrugi plamani te mai si arde si nu e o experienta placuta) aia pentru narghilea sunt facuti expre pentru a nu deteriora plamanii si pentru a fuma linistit acu verifica de care ( cei cu gaura in mijloc ard mai tare deci tragi mai incet si mai rar).

| Unicatul_Marian_1997 a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi altele asa fac eu big grin