| RaduARC a întrebat:

Bună ziua,
Am câștigat un bilet pentru "Beach please" dintr-o campanie Lidl și aș dori să știu daca acesta poate fi vândut?
Menționez că eu lucrez în perioada asta și nu pot sa merg la acest eveniment.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Biletele castigate prin concurs pot avea sau nu conditii. De asta nu vei afla acest lucru decat de la organizatori, sunt oameni care se ocupa sa raspunda la telefon pentru cine are intrebari despre acest festival, gasesti nr pe site-ul lor. Dar nu le zice si tu ca vrei sa il vinzi, le spui ca il dai unui prieten

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi conditiile lor, ca poate fi pe numele tau si atunci nu-i trasnmisibil, fiindca practic este ca o INVITATIE personala pentru tine.