| TreiSurori a întrebat:

Buna ziua
Am instalat acum 1 an un program pe android,se numeste Prey
si nu o pot dezinstala, imi tot zice ca trebuie sa inchid - inchid - apoi imi da eroare.
Ce pot face? Am cautat pe google si am incercat orice.

1 răspuns:
| alex5259 a răspuns:

Unele aplicatii nu se inchid de tot. o sa iti spun cum fac sa inchid orice lucru de pe tableta mea :
1. du-te la settings;
2. dai la apps ( aplicatii )
3. in dreapta o sa iti apara mai multe grupe de aplicatii, all, on card, iar tu trebuie sa te duci la running. Acolo gasesti aplicatia Prey, dai click pe ea si o sa iti apara sa inchizi. Daca ai nevoie de ajutor in a dezinstala aplicatie spune-mi si te voi ajuta si in acest caz.
P.S. scuze daca apar greseli gramaticale happy