| Liviu1893 a întrebat:

Buna ziua
Am o masina de spalat indesit si tot se opreste in timpul spalari apare lipsa presiune am schimbat electrovalava am curățat filtrele dar degeaba...

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa schimbi masina, asta este defectă nu ai spus de cîti ani o ai, mai este in garantie? Numai merita reparatia, o dai la rabla si i ei un voucher pe ea cu care plătesti noua masină

| KovacsB a răspuns:

Ar trebui masurata si presiunea retelei. Poate chiar nu ai presiune.

| gabicoo a răspuns:

Eu am avut Bosch și îmi făcea figuri așa că am luat una nouă

| darrio2007 a răspuns:

Probabil s-a depus piatră undeva pe la racordarea cu apă, pe care ai facut-o pentru alimentarea masinii.
Am patit chestia asta.