| Gaby_Mady_1982 a întrebat:

Am si eu o rugaminte si sper ca cineva de aici sa vada si sa ma si ajute cu un sfat sau de ce nu mai mult! Ideea e in felul urmator:. Vreau sa incep o afacere cu gaste, rate...as avea toate conditiile dar am marea nelamurire ca nu stiu de unde sa incep si unde o sa le comercializez daca reusesc... Orice sfat e binevenit! Multumesc anticipat pentru orice raspuns

1 răspuns:
| hackeru2 a răspuns:

Poti sa le comercializezi dupa ce mergi la un pet shop si ii spui vanzatorului/veterinarului cate gaste/rate ai dori si poate sa faca ''comanda'' dupa pasari