| 1204 a întrebat:

Bună ziua! Aș dori să știu dacă se poate să nu îi dau vecinei energie electrică de pe stâlpul meu? Stâlpul este cumpărat de mine și nu este al EON ului.
Se poate face ceva în acest sens? Nu suntem în relații bune și nu sunt de acord cu asta.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Dacă stâlpul se află pe domeniul public nu te poți opune. Și dacă ar fi pe proprietatea ta am impresia că tot nu te poți opune pentru că ai cedat stâlpul celor de la eOn in momentul in care te-ai branșat tu. Așa am pățit eu cu eOn-ul și cu țeava de gaz trasă de mine din stradă la care s-au conectat toți vecinii.

| TimberWolf a răspuns (pentru gabicoo):

Da-le suturi in gura sa se deconecteze!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa-si traga singura curent. Sau nu vrea pentru ca o costa mult.
Nu face prostia asta.

| TimberWolf a răspuns (pentru darrio2007):

Asa e frate, nici-o fapta buna nu ramane nepedepsita!

| relian a răspuns:

Asa si daca afci o fapta buna, care ar fi problema? Aratai ca esti mai om decat ea, asta daca ea a fost de vina pentru ca nu va intelegeti.

Daca tot tu ai fost de vina, atunci ar fi cazul sa indrepti lucrurile lasindo sa se foloseasca de acel stilp, ca nu moare nimeni daca se leaga de acel stilp, nu te afecteaza cu nimic.

Nu mai fiti asa de rai, chiar cu cei care se poarta rau cu voi, aratatile ca sunteti mai buni, nu arata ca esti exact ca ea.