| Iahimder a întrebat:

Buna ziua as vrea si eu sa aflu ce variante am daca vreau sa imi bag internet pe o perioada de trei luni. Multumesc anticipat pentru raspunsuri

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Internet unde? Daca e pentru mobil, cumperi cartela prepay si activezi oferta de internet in limita de trafic stabilita de operatorul de telefonie mobila.
Daca ai pc sau laptop, exista adaptoare pentru internet (modem stick usb, tot cu o cartela prepay), pe care le poti cumpara de la magazinele operatorilor sau de la persoanele care nu le mai folosesc si au pus anunturi pe site-uri de vanzari.
E recomandat sa alegi operatorul care ofera cea mai buna acoperire in zona in care vrei sa folosesti internetul.
https://www.olx.ro/......9vbJB.html