| Dragosgan a întrebat:

Astazi am gasit un site interesant in care poti crea tot felul de poze dar problema este ca nu ma pot inregista.Am incercat totul, dar ei zic ca nu am datele compatibile pentru site. Uitati siteul: http://photobucket.com/
Cine ma poate ajuta, i dau fundita, dar va rog, nu imi dati sfaturi ca sa mai incerc sa rescriu parola sau sa imi scriu un alt nume, pentru ca am incercat. Poate trebuie sa adug ceva la parola sau nume, nu stiu exact, dar va rog, incercati sa ma ajutati.Deci,cum ma inregistrez pe siteul ala?

5 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Incerc sa te ajut eu, dar imi trebuie adresa de mail

| undercovergirl a răspuns:

Ok, hai sa incercam asa... happy
Introduci un username mai ciudat ( sa nu fie deja luat ) apoi trebuie sa completezi toate casutele, ai grija la anul nasterii ( pune si tu 1991 ) apoi adresa de mail, iti mai cere si un cod postal ( 20000 - pentru SUA ) si apoi introduci codul din imagine si dai next. Cam asta ar fi totul.
Daca nici asa nu-ti merge atunci numai stiu ce sa-ti zic. Eu mi-am facut acum ca sa vad de ce nu ai reusit tu sa te inregistreti.
PS : Ah, si inca ceva : ca sa-ti faci cont dai clik pe join happy

| Dragosgan explică:

Tot nu merge.La inceput zice sa imi scrius numele si mai jos parola.Am incercat de mii de ori dar dupa ce scriu nu merge mai departe si apare ca datele nu sunt compatibile.

| Dragosgan explică:

,, Nu a fost o eroare, cu prezentarea dvs.
Ne pare rău. Bazat pe informaţiile pe care le-au prezentat la noi, tu nu sunt eligibile să se înregistreze pe Photobucket,,
...chestia asta apare si nu merge.

| IamIce a răspuns:

Daca vrei sa iti dau eu un cont. Dami fundita!
Nu pot avea incredere sau da-mi add la
bogdanyo_32