| sergiu25bc a întrebat:

Buna ziua dragi useri TPU.
Am si eu o intrebare cat m-ar costa un bilet de tren ruta Bacau-Vama Veche, ca am incercat sa caut da nu reusesc sa aflu pretul.
Cine ma poate ajuta.Va doresc o zi frumoasa in continuare.Aici la Roma sunt 38 grade, si este abia ora 13 20.astept raspunsul vostru.

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Tren din Bacău până în Vama Veche nu este, trebuie să schimbi. Informează-te undeva la gară. happy

| faramatania a răspuns:

Pentru varianta cu trenul, există un accelerat care pleacă din Bacău la 22:55, şi ajunge în Constanţa la 05:45.Preţul unui bilet este de 25 lei, pentru elevi, studenţi si pensionari, şi de 50 de lei pentru adulţi.Din Constanţa (chiar din faţa gării), se poate lua spre Vama Veche, un microbuz, sau autobuz.Preţul unui bilet cca.10 lei.

| ToxicTpu a răspuns:

Salut. pana in vama veche nu o sa gasesti. gasesti doar pana in mangalia. la clasa 1 cu cfr te costa 140 lei iar la clasa a 2 80 lei. iar din mangalia pana in vama veche vei lua un autobuz. care te va costa inca 10 lei.