| sofia_kiss a întrebat:

Buna ziua la toata lumea.As vrea sa descarca si eu negative cu versuri karaoke muzica romaneasca si straina, numai k nu gasesc nimic pe internet cineva e asa de amabil sa ma ajute.va multumesc pa

3 răspunsuri:
| emynem313 a răspuns:

Salut! Noi suntem un grup de oameni ce incercam sa ii ajutam pe cei cu probleme ca tine. Scriene problema ta, si in maxim 1 ora noi te ajutam! http://emynem313.wordpress.com/

| sofia_kiss explică (pentru emynem313):

Dar intrebarea me deja am pus-o. si nu vad nici un ajutor, decat mi-ai dat o adresa.ce trebuie sa fac sa pun aceeasi intrebare si acolo? deja sti care e intrebarea mea.

| emynem313 a răspuns (pentru sofia_kiss):

Problema dumneavoastra am inteleso dar dorim sa promovam acest blog.