| Mary3483 a întrebat:

Ma numesc Mary am terminat 11 clase profesionala, pentru a rencepe liceul cum ar Trebui sa procedez! Va Multumesc!

2 răspunsuri:
| AnaMaria113bm a răspuns:

Dacă nu ai împlinit încă vârsta de 18 ani, poți să te duci la școala generală (cea pe care ai făcut-o) și vei fi repartizat o dată cu clasa care a terminat a 8 a. Dacă ai peste 18 ani, va trebui să faci seral și nu știu cum se procedează, probabil că la fel

| Mary3483 explică (pentru AnaMaria113bm):

Multumesc! Am peste 18 ani ...va trebui seral! Sper sa aflu mai multe detalii... multumesc pentru raspuns!