| benassy69 a întrebat:

Merita folosirea servicilor Prioripost, ca o alternativa mai ieftina pentru firmele de curierat, pentru colete mici si cu valoare mica?

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

Atăt timp cât vrei să trimiţi produse care nu sunt casante şi/sau sensibile la transport poţi folosi serviciile Prioripost.
Ideea este că anumite unităţi de poştă dau dovadă de o impresionantă doză de lipsă de respect la adresa pachetelor pe care le livrează si la adresa clienţilor ce le folosesc serviciul de curierat rapid.

Numai bine! happy

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

Da