| Corina2590 a întrebat:

Știe cineva unde pot face în Târgoviște o reclamatie pentru o persoana care lucrează la o farmacie? Se poate face online? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Se poate, vezi aici: http://www.anpc.gov.ro/articol/536/cum-se-depune-o-reclamatie

4 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

La sediul unde lucreaza.

| doctorandus a răspuns:

Reclamatie pentru ce? Ce a facut?

| Goddess23 a răspuns:

Merge si online dar mai degraba la sediul farmaciei, ar trebui sa aiba un loc special unde se scriu reclamatiile, nemultumirile clientului.

| just4ubr2015 a răspuns:

Punete si tu in locul farmacistului sa vezi cum e acum toata lumea e nemultumita s-a dus vremurile cand clientul nostru stapanul nostru daca esti asa bazata nu mai apela la farmacie comanda online si nu le mai vezi fetele la farmaciste