| Hatze9000 a întrebat:

Buna ziua TPU, cum pot face un cont de yahoo, fara sa pun numarul de telefon ci doar acelele intrebari secrete, am incercat, dar trebuie obogatoriu sa pun numarul de telefon si nu pot adauga intrebarile secrete sad Dau funda! Urgent

3 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Atunci nu iti mai face cont

Răspuns utilizator avertizat
| Alin_Alin_1999_NLbY a răspuns:

Trebuie neaparat sa ai un numar de telefon desi poti pune si alt numar de telefon dar in caz ca ai uitat parola si vrei sa o resetezi va trimite un sms la numarul acela!