| ZambetulNebuniei a întrebat:

Buna-ziua TPU! Stiti cumva daca maine 2 Decembrie scolari din Ploiesti merg la scoala/liceu?

Răspuns Câştigător
| Crwd a răspuns:

Da,mergeti la scoala doar astazi sunteti liberi.

8 răspunsuri:
| Négatif a răspuns:

Bună.
Eu am liber şi vineri, acum dacă nu v-a spus, probabil nu aveţi.
Depine de director! Succes.

| romanaols a răspuns:

Ba da e zi libera aici in Baia Mare vinerea pentru ca e cerc pedagogic dar nu cred ca voi nu mergeti

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Pai toti de la scoala/liceu/facultate au liber doar pe 1 maine avem scoala.

| doc70 a răspuns:

Vineri nu e zi libera pentru nimeni crying

| PapuShyk00 a răspuns:

Da,mergeti la scoala doar astazi sunteti liberi.

| Barbie_9607 a răspuns:

Si eu sunt libera si vinerilove struck

| Fetitsa123 a răspuns:

Eu sunt dinj Baia Mare si al noi e zi libera. Poate ai noroc si e si al tine

| ynnaynna61 a răspuns:

Buna...Da maine se merge la soala dar s-ar putea sa stai doar jumatate de zi... fundabig grin