| oeg a întrebat:

va rog sa ma ajutati sunt foarte disperata. sunt in lista de asteptare la ase. si as dori sa stiu a cata sunt. am intrat pe site si am gasit urmatoarea lista http://campus-virtual.ase.ro/......eptare.asp dar sunt in ordine alfabetica. cum as putea sa fac sa imi arate rezultatele dupa media de la bac... va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Pai nu prea ai cum, asa e singura modalitate.Succes!

| oeg explică (pentru daassh):

Pai am copiat tabelul in excel....si nu stiu cum sa-l formatez sa imi arate in fnctie de medie

| daassh a răspuns (pentru oeg):

Pai nu prea ia cum, daca asa ti-la copiat pai asa e tabelul, doar daca il reorganizezi tu.Succes!