| ZaJaRRo a întrebat:

Buna ziua vreau sa fac un credit la altex rata online credex zice ca dobanda e 1% pana pe 31 iulie 2024
intrebarea mia este daca produsul are valoarea 1.906, 90 eu cat platesc pe luna sau cum e ei zic ca platesti pe luna daca faci in 6 rate 356 de lei pe luna multumesc frumos

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ei fac socoteala, iar tu trebuie sa platesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ei așa zic.

| ZaJaRRo explică (pentru suntserios):

Da sa vezi surpriza ca am făcut acolo toate alea ce mi-a cerut și am de alea 2 opțiuni prima dobanda pe 6 luni 45% dobanda și a doua 58% eu nu mai înțeleg nimic ei pe site-ul lor spuneau ca e 1% pana pe 31

| suntserios a răspuns (pentru ZaJaRRo):

Oferta este valabila doar pentru contractele de credit cu asigurare inclusa.

Poate din cauza asta, contacteaza-i si vezi exact care sunt conditiile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Țepe, numai fă credit ca vei platii dublu, toate se vor scumpii si nu merită