| cimpoerustefan a întrebat:

Buna ziua vreau sa-mi fac si eu un blog unde pot sa-mi fac? care poate sa ma ajute si pe mine... Si daca mai am un blog cum pot sa--l sterg pe ala si sa-mi fac altul? va multumesc

2 răspunsuri:
| mariustpu1 a răspuns:

Pai pe www.blogger.com aici este totul gratuit si din punctul meu de vedere aceasta platforma este foarte buna. Daca vrei ceva premimum poti sa incerci wordpress, numai ca pe acest site hostingul nu este gratuit!:D

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!