| Angie12 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu, cum o cheama pe Ninna Gomez din noua telenovela Nini?

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

Buna,
se numeste María Florencia Bertotti Baleirón, cunoscută ca Florencia Bertotti, cunoscutii ii spun Flor.
Sper ca te-am ajutat.
Pa!

1 răspuns:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Pe ea o cheama Maria Florencia Bertotti Baleiron,(in alte tari se ia-u ambele nume ale parintilor)Bertotti il chema pe tatal ei iar Baleiron pe mama ei
toti o stim ca Florencia Bertotti deoarece acesta este numele ei de scena iar toti prietenii ii spun Flor
sper ca te-am ajutat
papa!