| zuzugirslove a întrebat:

Bune! Am auzit de la multi oameni ca va veni sfarsitul lumi in 2010.Este adevarat?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă se aliniază planetele nu înseamnă că vine şi sfârşitul lumii.
Pa, pa.

| Nicoleta a răspuns:

Ce-ar fi sa ne luam dupa toti care apar la tv si spun acolo 3 propozitii pentru putina publicitate?
Parca era cu 2012.acum e cu 2010laughing
vom trai si vom vedeawinking

| Sconcsiş a răspuns:

N-am auzit pe nimeni sa zica de sfarsitul lumii in 2010. In 2012 zice toata lumea ca va veni. Eu oricum nu cred. Chiar si NASA a confirmat ca nu se va intampla nimic in 2012.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Da. Cthulu va iesi din cetatea lui din R'yleh si va stapani iar pamantul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca tu nu ai minte daca-i crezi "Nimeni nu stie, nici ceasul, nici clipa" cand va veni sfarsitul lumii. Da, intr-adevar se apropie sfarsitul LUNII.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne-am lua dupa massmedia... laughing
linisteste`te! traieste`ti viatawinking fi fericita, iubeste, zambeste, bucura`te de tot ce este in jurul tau. Lasa-i pe altii sa manance ***.

| SăcsyLlamă a răspuns:

Poate 2012. Idiotienie straight face. Intreaba orice vrei, profesori de religie, preoti etc. End of the World poate fii si maine. D

| catalina_8997 a răspuns:

Lumea vorbeste, si de multe ori vorbeste aiurea.Nimeni nu poate sti cand va fi sfarsitul lumii!

| Lukassu a răspuns:

Miniciuni. vor rating şi bani. nu o să fie sfârşitul lumii decât peste 4 miliarde de ani când soarele va exploda.

| Mдrijuдnд a răspuns:

Nu se stie cu exactitate uni zic ca da si alti ca nu, astepata pana in 2012 eu asa am auzit ca atunci este...in fine[pregateste te]laughing

funda?happypls