| oldschoolrom a întrebat:

Ca sa nu gresesc ceva la PC, cum pot sa interzic pagini de internet porno la Mozilla Firefox?

4 răspunsuri:
| Emckill21 a răspuns:

Sunt mai multe metode pe care le poti folosi, eu spre exemplu am instalat la scoala unde invat un windows, i-ar profesorul mi-a zis sa pun un antivirus si sa blochez paginile porno, acolo este o categorie in antivirusul avast pe care nu toata lumea o stie o poti cauta si este usor de accesat de la setari se numeste Web Bloker, ori, foarte simplu de spart, extensie din mozilla care se poate dezactiva foarte usor

| 83Cosmin a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi mozilla si sa instalezi alt mozilla, alta versiune. Nu ar trebui sa recomande siteuri porno.