| Miranda29 a întrebat:

Cam cat de mare este sony ericcson xperia x10 mini asa inaltime/latime si daca se poate va rog sa fie asemanat cu un alt telefon de exemplu este cat asta? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

1 răspuns:
| skzstyle a răspuns:

Hei buna happy Pot a iti zic ca este cam cat un Samsung corby, nu este asa mare, am vrut sa imi iau si eu xperia dar cred ca o sa imi iau Nokia n97 mini sunt cam la fel si la pret, dar e mai bun Nokia memorie interna mai mare si camera mai buna. SI este si mai mare.happy si cu tastatura querty