| popmirgea1999 a întrebat:

Cam in cat timp se vad rezultatele pe un mini stepper kettler?(la gambe in special

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Cam o luna. Depinde de intensitatea la care lucrezi tu.

| popmirgea1999 explică (pentru Trynda):

25 min de 3 ori pe zi big grin tongue(il am de o sapt. am inceput cu 15 primele 2 zile apoi am marit la 20 si azi la 25 big grin

| Trynda a răspuns (pentru popmirgea1999):

Bun asa. Creste in fiecare zi timpul de lucru. O sa ajungi sa nu mai aiba efect exercitiile. Oricum alea sunt mai mult pentru tonifiere. O sa trebuiasca sa faci exercitii mai complexe.

| popmirgea1999 explică (pentru Trynda):

NU cred. Nu simt nicio durere la muschi cand termin (sunt obisnuit oarecum si cu efortul)