| anonim_4396 a întrebat:

Cand accesez unele linkuri-Exemplu Forumul Official Megadeth imi apare o pagina alba, ceva cu resultbar si scrie acolo asa "The page you're looking for might have been removed or temporarily unavailable. "! Ce as putea sa-i fac? Eu folosesc MozzilaFirefox!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Problema nu e de la tine, ci de la host-ul site-urilor respective. Asta inseamna ca respectivele site-uri intampina niste probleme, care vor fii rezolvate in viitorul apropiat, din pacate nu poti face nimic decat sa astepti.

| luky7ro a răspuns:

S-ar putea sa intri cu google chrome daca nu pagina ii in constructie sau ii stearsa depinde