| darkhell217 a întrebat:

Cand aprind pc-ul nu merge tastaura si moseul,nu sunt pe usb, aveti idee ce poate avea?

5 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Incearca alta tastatura, sau alt mouse, daca nu. cred ca ti s-au stricat mufele din spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti apare ceva pe ecran cand le conectezi? incearcale si invers poate leai conectat invers...

| darkhell217 explică (pentru anonim_4396):

O,o zice doar: wrong cmos, batery low...pres F1 am schimbat si bateria si tot nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca atunci asa:nu conecta nimica la pc pornesti calculatorul si dupa 2.3 secunde conecteaza doar tastatura daca reusesti asa dai un default setings din bios.

| dynamik a răspuns:

Sa ars mufa.