| Maryus101 a întrebat:

Cand dau la rezolutia de hd pe youtube imi merge sacadat si nu stiu ce sa fac am reinstalat windows-ul de 2 ori si tot asa face am procesor 2, 6 dual core, 2 gb ram si placa video nividia gt 22 de 1 gb ram folosesc crome.....please HELP!

2 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Cel mai probabil sacadeaza din cauza vitezei de internet, ai cam reinstalat windows-ul degeaba.

| Maryus101 explică (pentru FuriaGogoasei):

Nu e de la net pentru ca am viteza buna se incarca bine orice videoclip chiar si la viteza de 1080p