| Alison95 a întrebat:

Cand deschid chatul la fb la unii apar niste telefoane si scrie 2d ce inseamna?

6 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Telefonul inseamna ca are facebook instalat pe telefon

| oanaaa16 a răspuns:

Ca nu a mai intrat de 2 zile de pe telefon, unii au net si pe telefon happy

| AdycuThebest a răspuns:

Arata ca a intrat pe facebook cu un telefon

| christishor a răspuns:

Buna acel telefon arata ca a intrat pe facebook cu un telefon iar d2 este de cand intra de pe telefon 2 day exemplu la mine am un prieten care scrie 11h adica 11 hours (ore)

| KazNNNeT a răspuns:

2d - 2 days ( 2 zile de cand nu a mai intrat de pe telefon ) iar acel telefon semnifica ca acea persoana are un telefon cu aplicatia facebook ce suporta chatul pe facebook si implicit iti arata ca a folosit telefonulwinking

| Skumpik2013 a răspuns:

Daca iti apare asa inseamn ca persoana respectiva nu a mai intrat pe facebook de 2 zile. happy