| Marry1227 a întrebat:

Cand dispar acele capete de mort de la conquiztador? dupa un anumit numar de jocuri sau cum?

5 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Capul de mort, el reprezinta "jocul pierdut de tine"...de exemplu ai ramas pe ultimul loc, sau cu punctajul cel mai mic.si iti apare capul de mort. daca ai mai multe.ele dispar atunci cand obtii o victorie, adica, te clasezi pe primul loc. si iti dispare un cap de mort, de ala.

| Anonymous1995 a răspuns:

Dispar pe zi, exemplu daca tu ai facut astazi 3 capete de mort, maine ele dispar!

| Emmmmmm a răspuns:

Depine de care::
acelea care le iei pentru jocuri, de care poti avea 5parca/acelea dispar dupa 24 de ore
cele care iti apar in locul coroanelor sau stelelor...nu mai dispar...

| AnaMaria12 a răspuns:

Am avut si eu si trebuie sa castigi un joc si pierzi un capa de mort...sau maine iti dispar nu raman acolo...

| VladutGeo a răspuns:

Da si asa, dar si daca iesi pe primul loc la unele partide