| ASDW4LIFE a întrebat:

Cand eram mai mic si eram la scoala, ma intrebam ce se intampla daca un catalog ar disparea si nimeni nu l-ar mai gasi?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Foarte multe scoli au slavate notele online. http://bit.ly/2DaFGG1

| darrio2007 a răspuns:

Daca postezi acum e clar ca nu esti prea mare nici acum.

| danbnz a răspuns:

Repetati anul!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unii au dat foc la școală pentru asta, alții au jefuit școala ca să fure catalogul, alții au uns școala cu slănină să o mănânce câinii.

| Wr3nch a răspuns:

Se iau carnetele de la elevi care erau trecuti in catalog si se face catalog nou pe baza lor.

| Bizon95 a răspuns:

Mai bine ungi scoala pe la colturi cu slanina sa o manance cainii, scapi de toata scoala nu numai de catalog big grin

insa am auzit ca in nu stiu ce scoala aproape a disparut catalogul, si a inceput sa se formeze o gaura neagra langa scoala, noroc, ca au gasit catalogul cu cateva secunde inainte ca, gaura neagra sa faca implozie big grin

acum serios, cred sincer ca se ia alt catalog, si apoi fiecare profesor v-a pune note din ce isi aduce aminte, asa ca e foarte probabil sa isi aduca aminte de toate notele mici!

| OctavianSps a răspuns:

In cele din urma totul se va afla, si cine e responsabil, si cine a fost implicat. Pentru ca ele sunt depozitate in cancelarie unde sunt si camere si supraveghetori. Si chiar daca ar reusi sa-l sustraga fara sa observe nimeni, tot se va afla.