| Ramses_Back_1999 a întrebat:

Cand incepe scoala? Pe 11 sau pe 18 septembrie?
(2017-2018)

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

11 si astia au facut petitie sa inceapa pe 15 rolling on the floor) Da bravo ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrabia mălai visează, 18 laughing
Pe 11 se începe.

Răspuns utilizator avertizat
| Viitorulapropiat a răspuns:

| Andersen2k18 a răspuns:

Pe 11.Am văzut si eu acel articol din presă, dar e fals.Pentru că programa de scoala e facuta cu o luna, doua inainte de inceperea anului scolar.

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Pe data de 11.09. 2017 incepe şcoala! happy

| Chernobyl a răspuns:

Pe 11.09. 2017.

| CristinaCMH a răspuns:

Incepem pe 11 si este foarte bine, deoarece vacanta de iarna va fi de pe 23 decembrie pana pe 14 ianuarie.
Este mai convenabil sa stam acasa inca o saptamana pe ger, decat sa incepem acum cu o sapt mai tarziu.

| penciuiulian99 a răspuns:

Cu siguranta pe data de 11 septembrie

| Legendaryromania a răspuns:

Pe 11.Asa este stabilit dupa minister. Ceea ce se vorbeste pe net, cu votul nu cred ca va conta!

| Emma3011 a răspuns:

Eu știu ca începe pe 11