| razvirzi a întrebat:

Cand se afiseaza repartizrea pe licee?

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna. Pe 12 Iulie. La scoala te duci pe 13 Iulie si dosarul il duci 13...27 iulie la liceul care intri.Si eu de abia astept sa vad unde.Moor de curiozitate. :-s

4 răspunsuri:
| ElySa a răspuns:

Pe 12 iulie se face repartizarea compiuterizata si pe 13 se afiseaza rezultatele iar apoi de pe 15 pana pe 25 depui dosarul la liceu

| razvirzi explică:

Eu am facut asta acum patru ani(pentru varul meu ma interesa). big grin
Mersi pentru raspunsuri si bafta sa intrati unde vreti voi cel mai mult.

| nebunik4663 a răspuns:

Tocmai pe 12 iulie sad

| Luiza_9610 a răspuns:

12 iulie