| mmadonna a întrebat:

Cand se da situatia neincheiata anul asta vreau sa stiu sigursad

2 răspunsuri:
| GeOrGe_2826 a răspuns:

24 - 30 august pentru definitivare, apoi posibile corigente in 1 -10 septembrie

| Mitzza69 a răspuns:

GeOrGe_2826 te contrazic, pentru ca pe 1 septembrie incepe scoala si situatiile neincheiate se dau cu o saptamana inainte de corigente deci cam sa zic asa intre 13-26 sigur problema e ca la mine la liceu deja am pierdut prima sesiune de neincheiate deci depinde de fiecare liceu