| Bariel a întrebat:

Cand suni la enel call center spune robotul ca este un apel cu tarif normal, asta inseamna ca ma factureaza? Pe minute? Imi parea ca doamna trage de timp...

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai minute nelimitate (ca mine), nationale, te doare in spit.

| RAY a răspuns:

Iți consuma din opțiunea de minute avuta, dacă nu ai activitat nimic, iți ia din credit, dar au și nr gratis

| GabiDumitrescu a răspuns:

Hai nu fi conspirationist acum... daca ai minute incluse in abonament, ti le foloseste pe alea.

| 4ndr33y a răspuns:

Daca ai minute nationale = tarif normal.
Tarif special nu iti ia din minute nationale, iti ia credit.