| xxdd a întrebat:

Cand vine "mos nicolae". asta-seara sau maine seara?

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Vine in noaptea dintre 5-6 decembrie adica in seara asta

21 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Mos Nicolae vine in noaptea de 5 spre 6 dececembrie. Se spune ca acesta vine pe la geamuri pentru a vedea copii care dorm si sunt cuminti, lasandu-le in ghete dulciuri si alte daruri, insa tot el îi pedepseste pe cei lenesi si neascultatori.

| Th3eo a răspuns:

Maine dimineatalaughing

| AnnaMariaaa a răspuns:

Asta-searahappy

| Mjdolhfi a răspuns:

In seara asta.

| marius577 a răspuns:

1.Nu exista, nu conteaza ce varsta ai trebuie sa stii adevarul.2.Vine in noaptea de 5 spre 6(la noapte).

| alexutu001 a răspuns:

Buna, asta seara vine dar la mine a ajuns mai de vremebig grin a venit de seara trecutabig grin

| SecretName1234 a răspuns:

Maine-seara

| cybershot a răspuns:

Disearaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| ii a răspuns:

In seara asta.winking
in noaptea de 5 inspre 6 decembriewinking

| DouaPuncteD a răspuns:

Mosul nu existalaughing. Apropo asta seara vine in seara Duminica-Luni. Adica duminca spre lunibatting eyelashes

| androne30 a răspuns:

In seara asta

| androne30 a răspuns:

In seara de 5 spre 6 decembrie

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

In noapte astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În seara asta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-seara mai, nu stii asta? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos Nicolae si Mos Craciun sunt reali cei care nu cfed in ei degeaba le-au scris ca nu o sa le aduca nimic si Mos Nicolaie vine in data de 5-6 decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu stii? asta searawinking. in seara de 5 spre 6 decembrie. oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In noaptea asta vine :p

| FabianaDania a răspuns:

Asta-seara! Maine vei gasi ceva in ghetute... Daca ai fost cuminte laughing laughing