| iulian26 a întrebat:

Cand vreau sa intru in Task Meneger(ctrl-alt-delete)imi da un mesaj care spune : Task Meneger has been disable by your administrtor . Cum il activez din now ? FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| AleXzpm a răspuns:

A.du-te la "Start" -> "Run" -> scrie "Gpedit.msc" apasa enter
b. du-te la "User Configuration" -> "Administrative Templates" -> "System" -> "Ctrl+Alt+Del Options"
c. in dreapta o sa-ti apara "Remove Task Manager"" dai dublu click pe ea si dai "Disable" sau "Not Configured".
d. inchide "Gpedit.msc"
e. du-te la "Start" -> "Run" -> scrie "gpupdate /force" si apasa enter.

AI GRIJA CALCULATORUL TAU ESTE VIRUSAT!

| iulian26 explică (pentru AleXzpm):

Uraaa merege, iti dau fundahappy

1 răspuns: