| nicokaty a întrebat:

Cand vreau sa-mi fac un id nou nu merge sa pun parola zice cevade genu ca nupot baganume sau cuv parola ce ar trebui sa fac?

da fundiza!
:X

4 răspunsuri:
| Anna_3775 a răspuns:

Pai iti zice ca nu poti baga numele, pentru ca tu cred ca iti pui parola care contine un nume, ceva din id-ul tau si nu ai voiebig grin. Incearca si tu sa pui o parola care sa nu aiba legatura cu id-ul. Una oarecare, greu de ghicit! Succes happy!

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Poate id-ul mai exista.
Sper ca am fost de ajutor.

| imaqtpie a răspuns:

Nu merge sa pui deoarece parola contine o parte din id sau ceva de genu.

| Cookie_5321 a răspuns:

Cred ca e deja luat ID-ul ala thinking Incearca si tu sa adaugi numere pe langa el, cum ar fi data ta de nastere sau varsta ta. gasesti tu big grin