mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Care a fost cel mai frumos loc vizitat de voi?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Viena-acolo am vizitat Palatul Schonbrunn, Prater-cel mai mare parc de distractii din Viena, Baile termale de la Baden, Cea mai mare gradina zoologica din Europa, Gradina Palatului Belvedere, Palatul Imperial Hofburg, Catedrala Sfantului Stefan si am mancat cea mai buna inghetata-Zanoni (din centrul orasului).

18 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Orice loc din Romanica happy nu as schimba tara asta pentru nimic.asa populata cu "netrebnici", e tara mea big grin in top s-ar afla totusi fostele cetati dacice de la Sarmizegetusa... m-au impresionat enorm...

lolita
| lolita a răspuns:

Am colindt prin lume dar sincer m-a impresionat o casada din Romania.
Era ca raiul pe pamant.

| nicky a răspuns:

Madridul. Parcurile din Madrid in special Parcul RETIRO.

| RamonaMn a răspuns:

Pot sa fiu absurda insa cel mai frumos loc a fost in Romania, la bunica mea in gradina (stiti cum se spune, nicaieri nu e mai frumos ca acasa). Acolo m-am simtit linistita si mi-am dat seama de sensul vietii. Poate ar trebui sa apreciem mai mult tara noastra...sad

| joy a răspuns:

Grecia

| benito35 a răspuns:

Coasta de azur, suedia...

| leluc a răspuns:

Gradina bunicilor mei inflorita primavara

| cotzobel a răspuns:

Londra si mexic

| MihaiA a răspuns:

Cu siguranta nu-i cel mai frumos loc, insa e unul care mi-a placut foarte mult : Paltinis.
Cea mai inalta statiune montana din Romania. Super frumos este acolo. Manastiri, trasee, eu cand am fost am prins si raliul de la paltinishee hee Recomand.

| tump a răspuns:

Turicia pana acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portugalia: Fatima, Batalha, Nazare, Coimbra, Lisboa, Cabo da Roca-cel mai vestic punct al Europei; primesti diploma ca ai vizitat locul happy. Este o tara frumoasa si curata batuta de valurile oceanului, cu oameni primitori si mancare buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin natura meseriei am colindat mult prin lume, am poposit in multa tari, dar nimic nu se compara cu tara ta, asa ca fiecare locusor din Romania, devine cel mai frumos loc, daca ai trecut pe acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Venetia. E absolut magnifica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parsi

| hugin a răspuns:

Romania Retezat si Piatra Craiului

| danutzyscorpyon a răspuns:

Am visat odata ca am fost in ibiza
laughing

| Shtef a răspuns:

Cu cateva luni in urma am avut ocazia sa vizitez Londra:X... ce oras=p~. ce civilizatie.foarte frumoslove struck
Dar cum spun multi de aici:"nicaieri nu e ca acasa:X"hee hee
Dar tusmug?