| TootydeCool a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai frumoase amintiri din viata dumenavoastra?
cele mai inspirate si mai dulci fundita + vot

5 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Eram la mare in Costinesti, a inceput vijelia, m-am dus cu El sa mancam ceva la o terasa.nisipul ne intra in ochi, in farfurii.dar nu ne vedem decat unul pe altul! la un moment dat imi spune:vreau sa ne logodim acum.trecusem mai devreme pe langa un indicator care arata "manastirea Sf constantin si elena.2 km".am mers pe un drum de tara, vantul batea cu putere si noi eram imbracati asa cum fusesem la plaja.dar nu ne pasa, il priveam in ochi si ma topeam dupa zambetul lui.am stiut ca nimic nu mai conta in afara clipei.am ajuns acolo si nu au vrut sa ne logodeasca, pentru ca eram in postul Sf Marii, am aprins totusi cate o lumanare si am cumaparat 2 matanii, ne-am pus inelele pe deget, ne-am privit si nu am mai vazut nimic.este cea mai frumoasa amintire din viata mea!

| TootydeCool explică:

Daisy foarte frumos si inspiroat ceva de genul asta dar as vrea cu niste cuvint mai dulci nu ca usheR

| UseR4EveR a răspuns:

Clipele dinaintea Craciunului

Răspuns utilizator avertizat
| Daisy_9886 a răspuns:

Amintirile frumoase sunt cand am petrecut timp cu tata, cu matusile, prieteni. Cele mai inspirate atunci cand ma uitam la ploaie sau la stele si compuneam poezi de dragoste. Cele mai dulci sunt cele petrecute cu cei care ii iubesc.